apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Zalety mieszkania na poddaszu

Biuro Nieruchomości Jelenia góra DOMO poleca artykuł o zaletach mieszkania na poddaszu.

Tanie Mieszkanie

Jedną z największych zalet mieszkania na poddaszu jest niższa cena takiego mieszkania w porównaniu z mieszkaniem znajdującym się na niższych kondygnacjach. Cena zależna jest także od dzielnicy w jakiej jest położony budynek i kilku innych czynników, bo mieszkanie przy rynku i tak będzie wyżej wycenione niż standardowe mieszkanie w innych dzielnicach.

Praca w domu

Osoby, które poszukują wyciszenia i odosobnienia z uwagi na pracę w domu również powinny wybrać mieszkanie na poddaszu. Odgłosy sąsiedztwa są praktycznie wyeliminowane i dzięki temu, można liczyć na ciszę i spokój, co szczególnie sprzyja koncentracji.

Prywatność

Jeżeli szukasz odosobnienia, intymnej przestrzeni, która chroni twoją prywatność, a zarazem pozwala ci się trzymać z dala od uciążliwych sąsiadów, mieszkanie na poddaszu to dla ciebie doskonałe rozwiązanie. Możesz mieszkać w prawdziwym odosobnieniu lub czasem spędzanym z bliskimi.

Dla samotników

Poddasze wyróżnia się tym, że Ty jako właściciel takiego mieszkania nie masz nad sobą sąsiadów. Jest to ogromny luksus, bo większość odgłosów niesie się właśnie z wyższych kondygnacji, a skoro w tym przypadku ich brak to spokojnie możesz cieszyć się ciszą i spokojem.

Apartamenty Karpacz na sprzedaż polecają wpis o korzyściach wynikających z mieszkania na poddaszu.

Kreatywna przestrzeń

Mieszkanie na poddaszu wiąże się z ograniczoną przez skosy przestrzenią. Przy odpowiednim zabudowaniu skosów można uzyskać sporo miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. Poddasze to miejsce, gdzie możesz stworzyć kreatywne schowki. Natomiast bardzo wysokie pomieszczenia, które swoją wysokością przekraczają 4 m, są odpowiednie na stworzenie antresoli na której znajdzie się np. miejsce przeznaczone do spania i tym samym można uzyskać oddzielną przestrzeń na sypialnię.

Żegnajcie firanki

Wybierając mieszkanie usytuowane na poddaszu firanki są zbędnym elementem, który można zastąpić roletami lub żaluzjami. Firanki chociaż mają swój urok to nie raz wcale nie jest łatwe dobranie odpowiednich tak, by pasowały do całej aranżacji.

Światło dzienne

Mieszkania zlokalizowane na poddaszach posiadają doświetlenie w postaci okien połaciowych o powierzchni większej niż w przypadku standardowych okien pionowych. Dzięki temu, poddasze to miejsce z dużą ilością światła dziennego - sprawia że Twoje samopoczucie jest lepsze, a stres rozproszony.

Praca w domu

Osoby, które poszukują wyciszenia i odosobnienia z uwagi na pracę w domu również powinny wybrać mieszkanie na poddaszu. Odgłosy sąsiedztwa są praktycznie wyeliminowane i dzięki temu, można liczyć na ciszę i spokój, co szczególnie sprzyja koncentracji.
 

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zapraszają do skorzystania z profesjonalnej firmy specjalizującej się w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz zapoznania się z ofertą specjalną - komfortowe Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz wygodne Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż.