apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Wynajem krótkoterminowy – mieszkanie lepsze niż hotel?

Zwiększa się liczba osób, które chętniej wybierają krótkoterminowy wynajem mieszkania niż pokój w hotelu.

Cena a standard

W wielu wypadkach ceny za wynajem mieszkania u osoby prywatnej są bardziej atrakcyjne niż ceny pokoi hotelowych. Standard wynajmowanych mieszkań lub tylko pokoi w nich zazwyczaj jest wysoki. To kolejny argument przemawiający za wyborem takiego lokalu niż hotelu.

Dla wynajmującego

Krótkoterminowy wynajem jest bardzo opłacalny dla właściciela mieszkania. Wynajmując mieszkanie w Karpaczu czy Szklarskiej Porębie właściciel zarobi za miesiąc około 2000zł. Wynajmując to samo mieszkanie krótkoterminowo może liczyć na zysk ok. 200 zł za dobę.

Wynajem krótkoterminowy charakteryzuje się zazwyczaj tym, że pobyt gości trwa około 2 doby. Chętnych na taką formę wynajmu jest bardzo dużo. Ważny jest w takim mieszkaniu porządek oraz zapewnienie lokatorom świeżej pościeli, ręczników, czystych naczyń oraz sztućców.

Jak widzi to turysta?

Dla turysty lub osoby podróżującej służbowo taki rodzaj wynajmu jest dużym komfortem. Zazwyczaj może on korzystać z kilku pomieszczeń, całego wyposażenia i poczuć się jak we własnym domu. Gość może być pewien, że mieszkanie jest zadbane i dobrze wyposażone – na portalach z takimi ogłoszeniami jest dużo zdjęć.

Zastanawiasz się nad mieszkaniem pod taką inwestycję? Biuro Nieruchomości DOMO Jelenia Góra ma dla Ciebie ofertę specjalną: Apartamenty Karpacz na sprzedaż i Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Wynajmuj krótkoterminowo luksusowe apartamenty w karkonoskich miejscowościach.