apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Wynajem kawalerki - warto?

1-pokojowe mieszkanie wybierają młode osoby. Jest to dobry pomysł na pierwsze „cztery kąty”. Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zagłębia się dziś w temat kawalerek.

Młodzi ludzie stoją przed wyborem pierwszego samodzielnego mieszkania zaraz po szkole, kiedy większość z nich wybiera dalszą edukację na uczelniach wyższych. Najchętniej wybierane opcje przez studentów to wynajem pokoju, akademik albo kawalerka. Akademik to nie zawsze najtańsze rozwiązanie, zaś kawalerka to duży komfort. Tak niewielkie mieszkanie to doskonały pomysł dla jednej osoby lub pary. Warto wybrać to, które położone jest blisko uczelni lub w centrum miasta, bo możesz być pewien, że ta część miasta będzie świetnie skomunikowana.

Warto zwrócić uwagę na wysokość rachunków. Z pewnością będą one niższe niż w większych mieszkaniach, ale jesli będziesz mieszkać sam, powinieneś pamiętać również o kosztach związanych z czynszem, prądem, wodą oraz innymi opłatami, bo będziesz musiał ponosić samodzielnie.

Mieszkanie 1-pokojowe, nie musi być małe. Wielkość kawalerek waha się między 12 a nawet 45 metrów kwadratowych. Taki pokój z aneksem kuchennym i łazienką o dużym metrażu jest bardzo wygodnym i niezależnym mieszkaniem.

Zalety:

Wady:

Kawalerka posiada wady i zalety, ale jak widać przeważają zalety. Korzystna opcja dla młodych ludzi którzy usamodzielniają się lub dla singli którzy prowadzą intensywny tryb życia oraz dla par. Chcesz kupić lub wynająć kawalerkę? Skorzystaj z profesjonalizmu Biura Nieruchomości DOMO w Jeleniej Górze, zapytaj również o Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Komfortowe apartamenty położone w górach to doskonały pomysł na inwestycję i Twoje wakacje.