apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Wiosenna sprzedaż nieruchomości z Domo Apartamenty Karpacz

Masz w planach sprzedaż domu lub mieszkania? Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO wyjaśnia dlaczego wiosna to dobry moment na tego typu transakcje.

Przez wielu wiosna uważana jest za najlepszy czas na sprzedaż nieruchomości. W tym czasie wzrasta zainteresowanie wśród potencjalnych kupców. Warto również wspomnieć o tym, że wiele nieruchomości wygląda najbardziej atrakcyjnie wiosną - kiedy wszystko budzi się do życia, ogrody pełne są zapachów kwitnących roślin, nieruchomość w zestawieniu z ogrodem czy tarasem wygląda bajecznie.

Ogród

Przy zakupie domu ogród często odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby przygotowując nieruchomość do sprzedaży zadbać o porządek w tym miejscu. Równo przycięte drzewka i krzewy, zagrabione liście oraz skoszona trawa odmienią to miejsce nie do poznania i dzięki temu można liczyć na szybką sprzedaż. Z całą pewność uwagę potencjalnych klientów przykują również kwitnące kwiatki.

Wiosna wewnątrz

Świeże kwiaty w wazonie to kolejna rzecz która zostanie pozytywnie odebrana przez potencjalnych nabywców. Dobrze, jeśli w kuchni pojawią się aromatyczne zioła w doniczkach ustawione na parapecie. Świeże, wiosenne owoce i warzywa ułożone w misce to również element, który będzie miał wpływ na pozytywny odbiór nieruchomości przez klientów.

Nieruchomości DOMO polecają wskazówki dotyczące sprzedaży domu wiosną.

Porządek

Apetyczne warzywa, aromatyczne zioła czy też świeże kwiaty to jedynie detale. Najważniejszy jest porządek i czystość jaka powinna panować w sprzedawanej nieruchomości. Umyte okna, wyprane firany, umyte podłogi, starte kurze, pachnąca świeżością łazienka to właśnie elementy, które będą miały kluczowy wpływ na to czy kupiec będzie zainteresowany.

Wszystko działa

Przygotowanie domu na sprzedaż jest również okazją do drobnych napraw, które często są odkładane w czasie. Doskonały stan techniczny nieruchomości to gwarancja udanej transakcji. Potencjalni nabywcy wcale nie muszą zwrócić uwagi na odpadające listwy przypodłogowe, cieknący kran, zepsutą spłuczkę czy też inne drobne usterki, ale powinieneś pamiętać, że dla większości potencjalnych nabywców będą to detale, które mogą mieć duży wpływ na podjęcie decyzji. Biorąc pod uwagę dużą konkurencję warto dobrze przygotować swoją nieruchomość do sprzedaży.

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO polecają profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wybierz DOMO, zapoznaj się z pełną ofertą biura i zapytaj również o ofertę specjalną - Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż, nowoczesne i niezwykle komfortowe apartamenty w samym sercu Karkonoszy.