apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Urządzamy Kawalerkę

Małe mieszkania takie jak kawalerki cieszą się wśród nabywców dużą popularnością. Jednopokojowe mieszkania są często wybierane zarówno przy wynajmie jak i kupnie. Jest to mieszkanie o niewielkim metrażu, składające się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i małego przedpokoju.Taki rodzaj nieruchomości najczęściej wybierają single i młode pary.

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia kilka prostych rad, które pomogą urządzić kawalerkę funkcjonalnie.

Światło

Małe wnętrza optycznie powiększą lustra, szklane elementy oraz meble na wysoki połysk, które ostatnio są bardzo modne. Zasłony i firany w tak niewielkim mieszkaniu będą odbierały wiele światła.

Kolory

Wybór koloru zarówno ścian jak i mebli ma ogromne znaczenie. W takim mieszkaniu jak kawalerka najlepiej sprawdzą się jasne kolory. Kolory takie jak: jasny beż, szarości, biel i pastelowe kolory będą doskonale wyglądały, ponieważ rozjaśnią i optycznie powiększą wnętrza.

Łazienka

Łazienka w kawalerce również jest mała i należy liczyć się z tym podczas jej aranżowania. Sposobem na powiększenie nawet najmniejszej łazienki jest powieszenie dużego poziomego lustra oraz punktowe oświetlenie pomieszczenia w kilku miejscach. Meble najlepiej. Jeśli będą proste w stonowanych kolorach. Pamiętaj, że płytki w dużym formacie nie będą pasowały do niewielkiej przestrzeni pomieszczenia.

Wielofunkcyjność

W tak małym mieszkaniu, najważniejsze jest, aby zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy. W Twojej kawalerce powinny znaleźć się meble wielofunkcyjne. Dobrze zorganizowana duża szafa, stolik, który jednocześnie może być biurkiem to zaledwie kilka pomysłów o jakich warto pamiętać urządzając kawalerkę. Możesz sam stworzyć funkcjonalne meble przerabiając starocie lub wykorzystując do tego celu palety, stolik kawowy, szafkę, albo nadać drugie życie innym przedmiotom. Najważniejsza jest Twoja kreatywność.

W dziedzinie kupna niewielkiej kawalerki Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zachęcają do skorzystania z pomocy doświadczonych agentów, a także do zapoznania się z pełną ofertą biura w której znajdują się również luksusowe Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż oraz Apartamenty Karpacz na sprzedaż.