apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Umowa Przedwstępna - co powinieneś o niej wiedzieć?

Kupno domu czy też mieszkania jest ważną, dużą inwestycją, aby być pewnym, że warunki ustalone ze sprzedawcą nie zmienią się, najlepiej jest podpisać dobrze skonstruowaną umowę przedwstępną. Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zapraszają na krótki artykuł.

Czym jest umowa przedwstępna?

Jest to rodzaj umowy, która regulowana jest prawem cywilnym. Dokument ten obliguje sprzedawcę i nabywcę do zawarcia umowy przyrzeczonej. Umowa ta jest gwarancją, dzięki której w przyszłości obie strony zawrą właściwą umowę mimo tego, że w danym momencie finalizacja nie jest możliwa.
Z możliwości podpisania umowy przedwstępnej korzystają osoby czekające na decyzję z przyznaniem kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

Umowa przedwstępna może być spisana w dowolnej formie, a tworząc ją samemu lub korzystając z dostępnego formularza. Jest to dokument, który może, lecz nie musi zostać podpisany w obecności notariusza.

Zawartość umowy:

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00 do swojej siedziby przy ul. Piłsudskiego 11/1 (pierwsze piętro) na spotkanie z doświadczonym agentem, który zapozna Cię z pełną ofertą w tym także ofertą specjalną: Apartamenty Szklarska Poręba oraz Apartamenty Karpacz.