apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Sprzedaż Nieruchomości Zimą

Sprzedaż nieruchomości w okresie zimowym wygląda inaczej niż w pozostałej części roku. Niekiedy nieruchomości sprzedawane zimą charakteryzuje dłuższy czas oczekiwania na kupca, ale nie jest tak zawsze. Zastanawiasz się nad tym czy to dobry moment i czy jest to trafna decyzja?
Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia zalety sprzedaży nieruchomości w tym czasie.

Niewiele ofert

Na rynku pojawia się niewiele ofert sprzedaży, dzięki temu sprzedawca ma mniejszą konkurencję i może łatwiej wypromować swoją nieruchomość. Zwróć uwagę na cechy, które wyróżniają Twoje mieszkanie, działkę czy też dom i opisz je w ogłoszeniach (np. widok z okien na Karkonosze, lokalizacja blisko centrum czy też nieopodal parku). Zadziała to na Twoją korzyść i szybciej znajdziesz potencjalnego kupca.

Inne pory roku

Spośród zdjęć nieruchomości oprócz wnętrz powinny znaleźć się również te które przedstawiają całą nieruchomość od zewnętrznej strony. Oprócz zdjęć w scenerii zimowej, zadbaj również o te wykonane wiosną, jesienią oraz latem. Będzie to dodatkowy bodziec do umówienia się na spotkanie ze sprzedawcą na prezentację nieruchomości.

Apartamenty Karpacz na sprzedaż DOMO, tekst o zaletach sprzedaży nieruchomości zimą

Dalekosiężne plany

Klienci, którzy planują zakupić dom, mieszkanie czy też działkę latem często zaczynają poszukiwania wymarzonej nieruchomości właśnie zimą, jeśli trafią już zimą na Twoją ofertę, która ich urzeknie, to prawdopodobnie nie będą oni czekać z zakupem do lata. Właśnie z tego powodu warto wybrać Nieruchomości Jelenia Góra DOMO, ponieważ doświadczony agent nieruchomości szybko dotrze do klientów, którzy mogą być zainteresowani zakupem Twojej nieruchomości.

Zdecydowanie

Osoby decydujące się na zakup domu lub mieszkanie w okresie zimowym są do tego często zmuszeni. Powodów może być wiele np. zmiana pracy czy też lada moment powiększająca się rodzina. Jako sprzedający masz pewność, że potencjalni klienci umawiający się na prezentację, są zdecydowani na zakup nieruchomości.

Szybka finalizacja

Niewielka liczba ofert oraz zainteresowanych kupnem nieruchomości zimą sprawia, że w bankach nie ma kolejek za kredytami hipotecznymi, a rzeczoznawcy i notariusze również posiadają więcej wolnych terminów. Wszystko to sprawia, że osoba, która zdecyduje się na zakup domu lub mieszkania zimą, dużo szybciej zostanie właścicielem nowo-nabytej nieruchomości.

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO mają nadzieję, że powyższe wskazówki okazały się pomocne. Masz pytania, zastanawiasz się nad współpracą z doświadczonym pośrednikiem nieruchomości? Zadzwoń pod numer 501 18 18 75 lub 500 599 159 i umów się na spotkanie z jednym z agentów DOMO. Agenci odpowiedzą na Twoje pytania, przedstawią pełną ofertę oraz ofertę specjalną - Nieruchomości Karpacz oraz Nieruchomości Szklarska Poręba, a także dostosują się do Twoich oczekiwań.