apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Prawidłowe fotografowanie nieruchomości - porady

Kiepskie zdjęcie produktu odstraszyło już wielu potencjalnych klientów. Każdy z nas chętnie kupi produkt, który znakomicie prezentuje się na zdjęciach. Tak jest również z nieruchomościami.
Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia kilka cennych porad odnoszących się do tego w jaki sposób poprawnie fotografować nieruchomości.

Stan

Pierwsza zasada to pokazanie faktycznego stanu nieruchomości jaką zamierzamy sprzedać. Wyretuszowane zdjęcia nie oddadzą rzeczywistego wyglądu mieszkania, a klient, który odwiedzi osobiście to miejsce będzie rozczarowany i z pewnością nie zostanie nowym właścicielem.

Dobre zdjęcie profilowe

Profilowe zdjęcie decyduje, czy potencjalny nabywca otworzy okno z naszą ofertą czy nie. Najlepiej wybrać zdjęcie, które będzie się wyróżniało na tle innych nieruchomości. Ważne, aby było to jedno, dobrze widoczne zdjęcie. Na takim zdjęciu można uchwycić całe pomieszczenie lub tylko jego część. Zastanówmy się, co jest największą zaletą w nieruchomości, którą sprzedajemy, może salon, albo gustowna łazienka, a może wanna w sypialni? Dobre zdjęcie to klucz do szybkiej i satysfakcjonującej transakcji.

Światło

Światło to istotny element w zrobieniu dobrej fotografii. W ciągu dnia korzystajmy ze światła dziennego, dzięki temu wszystkie elementy na zdjęciu będą lepiej widoczne, a kolory nie będą przekłamane.

Porządek

Pamiętajmy, że nawet najlepsze zdjęcia nie pomogą, jeśli wnętrza będą brudne, zapuszczone i zabałaganione. Warto dokładnie posprzątać przed zdjęciami. Im więcej rzeczy pochowamy – tym lepiej. Nieruchomość powinna sprawiać wrażenie neutralnej, wolnej przestrzeni.

Najlepsze są chmury

W pochmurny dzień najłatwiej jest zrobić dobre zdjęcia. Nie ponosimy wtedy ryzyka, że fotografia będzie prześwietlona przez intensywne promienie słoneczne. Wtedy z pewnością wszystkie zdjęcia będą w jednej, odpowiedniej kolorystyce.

Prostota

Pamiętajmy, aby zdjęcia były proste i ukazywały jak najwięcej przestrzeni. Ważne jest również to, żeby ujęcia były proste. Efekty, które zmieniają kształt nie są odpowiednie do fotografii nieruchomości.

Rozkład mieszkania

Pokażmy rozkład nieruchomości. Zróbmy zdjęcia wszystkich wnętrz i korytarza. Fotografie powinny być dokładne i pokazywać drzwi oraz rozkład poszczególnych pomieszczeń.

Fotograf
Warto skorzystać z fachowej pomocy kogoś kto zajmuje się na co dzień fotografią. Dzięki temu, zdjęcia będą wysokiej jakości, zrobione sprzętem jakim przeciętny Kowalski nie dysponuje. Umiejętności i doświadczenie profesjonalnego fotografa sprawią, że nieruchomość będzie bardziej atrakcyjna i w efekcie końcowym wydatek związany z profesjonalnymi zdjęciami przyniesie zysk.

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zaprezentowały najważniejsze rady zachęcające potencjalnych nabywców do kupna. Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura w centrum Jeleniej Góry. Zajmujemy się sprzedażą, kupnem, zamianą i wynajmem domów, mieszkań, działek oraz lokali użytkowych. Posiadamy również specjalne oferty takie jak: luksusowe Apartamenty Karpacz na sprzedaż i Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż