apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Wydarzenia weekendowe

Przed nami kolejny weekend, Nieruchomości Jelenia Góra DOMO polecają wydarzenia, które odbędą się w regionie.


Kowary

29.07.17 – Tajemnica Fabryki Maszyn Kowary – spacer. Uczestnicy wycieczki zobaczą żurawia kolejowego z 1905 roku, wejdą na dawną promenadę miejską położoną między nieczynną linią kolejową a dawnym Sanatorium „Kowary”, będą mieli możliwość zobaczyć dawną fabrykę zbrojeniową Wilhelm Schmiding A.G. w Krzaczynie. Spacer rozpocznie się o godzinie 10.00  na placu przy dawnym dworcu głównym „Kowary” na ul. Dworcowej.


Karpacz

29.07.17. - PARKowanie pod Lipą – Park Sztuki. Tym razem warsztaty dla dzieci będą związane z teatrem, sportem, plastyką oraz muzyką. Dzieci będą mogły spróbować żonglerki, chodzenia po linie czy też chodzenia na szczudłach.  O godzinie 18.00 odbędzie się spektakl teatru „AVATAR”.

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO gorąco polecają specjalną ofertę – luksusowe Apartamenty Karpacz. Zostań właścicielem jednego z nich, odwiedzaj Karpacz i korzystaj ze wszystkich imprez w tym miejscu i okolicach!


Karpniki koło Janowic Wielkich


28-30.07.17 - VI Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana”.

Impreza odbędzie się przy schronisku „Szwajcarka”. Wystąpią doskonali wykonawcy w uroczym miejscu u podnóża Gór Sokolich.

Szklarska Poręba

30.07.-06.08.17 – 50 Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej

Impreza odbędzie się w Bazie Pod Ponurą Małpą. Giełda „od hymnu do hymnu” odbędzie się w dniach 02-06.08.17, a 30.07.17 – wielkie rozpoczęcie giełdy z wieloma imprezami towarzyszącymi.  Wystąpią między innymi: zespół Jan i Klan (zdobywcy Grand Prix ubiegłorocznej Giełdy), zespół Sztamajza, Wolna Grupa Bukowina, Elżbieta Adamiak z zespołem, zespół Mikroklimat, zespół Bądź Ciszą i wielu innych wykonawców. Więcej o tym wydarzeniu znajdziesz na stronie: http://gieldapiosenki.pl

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zachęca do poznania specjalnej oferty – luksusowe Apartamenty Szklarska Poręba! Kup nieruchomość w niezwykłym miejscu, odwiedzaj Szklarską Porębę i bądź obecny na wydarzeniach w Szklarskiej Porębie i okolicach!

Świeradów Zdrój

29-30.07.17. - Wakacyjne weekendy z owcami. W Świeradowie przy dolnej stacji kolei gondolowej będzie stado owiec pilnowane przez specjalnie wyszkolone psy pasterskie i miejscowego Bacę.

Pilchowice

30.07.17 – Śniadanie na Trawie – Błonie w Pilchowicach.
Na błoniach przy rzece Bóbr odbędzie się interesujące wydarzenie. Zabierz znajomych, rodzinę, koszyk, koc i różne pyszności. Tego dnia organizatorzy zapewniają dobrą muzykę, warsztaty degustacyjne „Letnie Lemoniady”, turniej Boule oraz wymianę książek.Tyle atrakcji czeka nas w ten weekend. Nie ma tu czasu na nudę! Już wiesz dokąd się wybierzesz?