apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Wydarzenia na weekend polecane przez DOMO

Nadchodzący weekend będzie pełen imprez i atrakcji. Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia wydarzenia na ten weekend z Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolic.

Jelenia Góra

25.08.2017 - Letnia Filharmonia - Operowa Letnia Noc - Piękne głosy z daleka

Widzowie usłyszą arie i duety z oper i operetek: W.A. Mozarta, G. Verdiego, G. Puccniego, G. Bizeta, P. Mascagniego, J. Offenbacha, S. Rachmaninova, M. Rimskiego-Korsakova, P. Abrahama, N. Dostala, J.Straussa, C. Zellera, a także popularne canzony.
Bilety: https://www.bilety24.pl

Karpacza

25.08.2017 - Rodzinna Wędrówka „Śladami Ducha Gór o Skrzatów Karkonoskich” - „W zielarskim ogródku i na górskiej polanie, czyli tajemnice Laborantów”

Jest to wycieczka z przewodnikiem po nieznanych miejscach Karpacza kierowana przede wszystkich do dzieci. Wędrówka rozpocznie się od zbiórki na Skwerze „Ślad Zdobywców” o godzinie 10.00 i potrwa do 16.00.

Trasa: Skwer „Ślad Zdobywców” - Park Przy Lipie Sądowej - Muzeum Sportu i Turystyki - Wilcza Poręba - Centrum Informacyjne Karkonoskiego Parku Narodowego - Skwer „Ślad Zdobywców”

Zapisy na wycieczkę przyjmowane są do czwartku w punkcie Informacji Turystycznej (ul. Konstytucji 3-go Maja 25) lub pod numerem telefonu: 75 76 19 453.
regulamin wycieczki: http://www.karpacz.pl

26.08.2017 - Wędrówka do dawnej osady górskiej Budniki

Już w tą sobotę niezwykłe „Spotkanie z Wołogórem i osadnikami Budnik”. Podczas wędrówki uczestnicy usłyszą o historii dawnej miejscowości i ich mieszkańcach, a na miejscu ok. godz. 11.30 w centrum Budnik (na rozwidleniu przy Tabaczanej Ścieżce, w miejscu gdzie szlak żółty odchodzi w stronę Kowar) zapłonie ognisko.

Wydarzenie nie jest imprezą zorganizowaną, każdy uczestnik decyduje się na wędrówkę na własną odpowiedzialność. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą prowiantu w postaci kiełbaski na ognisko.

Miejsce zbiórki: DW Krucze Skały o godzinie 9.00

Więcej o Budnikach: http://budniki.pl

 

Nieruchomości Karpacz DOMO polecają!

Szklarska Poręba

26-27.08.2017 – Letni Bieg Piastów

Imprezie będą towarzyszyły liczne atrakcje takie jak: koncert MEZO, Akcja społeczna „Ratujmy ludzkie życie”, plenerowa projekcja filmu, gry i zabawy dla dzieci, animacje dla dorosłych, biathlon  laserowy, miasteczko strażackie, zumba, wspólna rozgrzewka, liczne konkursy, zawody na ergonometrze, Targi Expo oraz pomiary składu ciała. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://bieg-piastow.pl

26.08.2017 - Koncert Czeskiej Kapeli Country „Stickman”

Koncert odbędzie się o godzinie 18.00  w Rodzinnym Parku Rozrywki „Esplanada” przy ulicy Pstrowskiego 5A

26.08.2017 - Kino Plenerowe „Po Prostu Walcz”

Film akcji z 2008 roku opowiada o bohaterze o imieniu Jake Tyler, który zostaje upokorzony przez miejscowego mistrza nielegalnych sztuk walki. Chłopak szuka zemsty i wtedy trafia do szkoły Jeana Roqua. Podczas treningu pracuje nad swoim ciałem i umysłem.

 

Nieruchomości Szklarska Poręba DOMO polecają!

Świeradów Zdrój

26-27.08.2017 - Wakacyjne weekendy z owcami

Jak co tydzień, w tych dniach przy dolnej stacji kolei gondolowej będzie można zobaczyć stado owiec pilnowanych przez miejscowego Bacę oraz psy pasterskie. Będzie to również okazja do skosztowania owczych serów i mleka. Już od 11.00 w sobotę i niedzielę owce będą czekać całe rodziny.

Lwówek Śląski

26.08.2017 - Spływ kajakowo-pontonowy rzeką Bóbr

Spływ rozpocznie się o godz. 11.30 z Nielestna, między 15.00 a 18.00 nastąpi zakończenie spływu na tamie w Lwówku Śląskim. Organizatorzy przewidzieli ciepły poczęstunek dla uczestników na trasie oraz na mecie. Więcej informacji: https://www.facebook.com

Kamienna Góra

26.08.2017 - Dni Powiatu Kamiennogórskiego

Tego dnia nad kamiennogórskim zalewem odbędą się dwie równoległe imprezy o charakterze regionalnym.

VII Powiatowe Święto Mleka - jest to święto związane z lokalnymi tradycjami produkcji i przetwórstwa mleka. Zdrowe i ekologiczne lokalne produkty to właśnie to!

II Powiatowe Święto Przedsiębiorczości – jest to święto wspierające lokalne firmy, różne profile działalności, osiągnięcia i sukcesy oraz tradycje. Jest to promocja powiatowych działalności gospodarczych. W programie liczne konkursy i zabawy dla wszystkich.

Na Dni Powiatu kamiennogórskiego zapraszają Starostwo Powiatowe w Kamiennej Górze oraz Spółdzielnia Mleczarska KaMos.

Imprezę uświetnią koncerty: Pająki o 17.30, a o 20.00 Mesajah.

Dobków

25.08.2017 - Życie nietoperzy - warsztaty chiropterologiczne

Na warsztatach będzie można dowiedzieć wiele ciekawostek dotyczących życia tych stworzeń. Warsztaty odbędą się w terenie i dlatego uczestnicy powinny się ubrać stosownie do pogody.

26.08.2017 - XI Kaczawskie Warsztaty Artystyczne

Jest to rodzinna impreza plenerowa z licznymi warsztatami oraz stoiskami z lokalnymi wyrobami wykonanymi ręcznie.
Wydarzenie odbędzie sięna terenie Świetlicy Wiejskiej w Dobkowie (Dobków 64) i Sudeckiej Zagrody Edukacyjne w Dobkowie (Dobków 66). Impreza jest bezpłatna, nie są wymagane zapisy.

Organizatorzy przewidzieli na ten dzień takie atrakcje jak:

Całe wydarzenie uświetnią koncerty :

27.08.2017 – Zwiedzanie Centrum Nauki Sudecka Zagroda Edukacyjna wraz z przewodnikiem

Wszyscy chętni będą mogli obejrzeć ekspozycję, posłuchać przewodnika i dowiedzieć się wielu interesujących faktów. Dzieci zobaczą niezwykłe zjawiska, a rodzice poznają wiele ciekawostek. Wejście z przewodnikiem już w tą niedzielę o godzinie 12.00.


 

Skorzystaj z wydarzeń jakie szykują się na nadchodzący weekend, a w tygodniu skorzystaj z usług Biura Nieruchomości DOMO w Jeleniej Górze i zapytaj ofertę specjalną: luksusowe Apartamenty Szklarska Poręba DOMO oraz ekskluzywne Apartamenty Karpacz DOMO.