apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Weekendowe atrakcje w Karpaczu i Szklarskiej Porębie

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO

gorąco poleca specjalną ofertę: luksusowe i przestronne Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Dla wszystkich którzy zastanawiają się nad nieruchomościami Karpacz i nieruchomościami Szklarska Poręba, DOMO przedstawia szereg atrakcji, które czekają na każdego w najbliższy weekend w Karpaczu i Szklarskiej.

Karpacz:

Organizatorzy zapewniają poznanie najciekawszych atrakcji turystycznych i odkrycie nieznanych miejsc. Trasa została przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach, a w trakcie wycieczki czeka pełno niespodzianek.

Pełna trasa: Skwer Ślad Zdobywców - Muzeum Sportu i Turystyki - Pohulanka - Skocznia Narciarska „Orlinek” - Meta Tour de Pologne - tor saneczkowy - Zapora nad Łomnicą - Skwer Ślad Zdobywców

Więcej informacji na stronie: www.karpacz.pl

Tego dnia w Parku przy Lipie Sądowej czekać będą atrakcje w postaci kolorowego laboratorium, eksperymentów, pokazów naukowych, warsztatów i konkursów z nagrodami.

Więcej informacji na stronie: www.karpacz.pl

Szklarska Poręba:

Podczas tego wydarzenia będzie można obejrzeć akrobacje na dziwnych rowerach a ok. 18.30 - parada rowerów, której zakończenie odbędzie się w centrum na Skwerze Radiowej Trójki

Impreza odbędzie się w Cafe Park Esplanada, a zagrają DJ Krzaku - Zjednoczenie Sound System oraz Kosmos Mega Sound System. Zajrzyj na stronę: www.szklarskaporeba.pl i dowiedz się więcej.

Nieruchomości DOMO Jelenia Góra życzą słonecznego, aktywnego weekendu!