apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Weekend tuż tuż...

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO poleca wydarzenia z regionu, które odbędą się już w ten weekend.

Jelenia Góra

15.09.2017 o godz. 19.00 - „Na otwartym sercu” muzyczny spektakl kabaretowy

W Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze odbędzie się muzyczny spektakl kabaretowy w reżyserii Bogdana Nauki. Jest to spektakl inspirowany twórczością cenionego lekarza, poety i fotografika - Kazimierza Pichlaka. Będzie to sceniczny żart wyśmiewający służbę zdrowia, pacjentów i lekarzy.

16.09.2017 o godz. 17.00 - Spotkanie „Widzenia Duchowe”

Otwarte spotkanie o rozwoju duchowym odbędzie się w „Idea Club” przy ulicy Bacewicza 22. Podczas spotkania uczestnicy poznają odpowiedzi na pytania takie jak:

Dlaczego w czasie medytacji pojawiają się określone obrazy i dlaczego właśnie takie?
Dlaczego w życiu pojawiają się określone sytuacje?
Dlaczego te sytuacje się powtarzają?
Jak działa umysł?
Jak powstają myśli?
Czy można uniknąć niechcianych wyobrażeń i zdarzeń?

Karpacz
 
17.09.2017 - „Kill The Devil Hill”

Niezwykle trudny sprint na szczyt Skoczni Narciarskiej „Orlinek” połączony z przeprawą wodną. Całość tej ekstremalnej trasy wynosi 300 metrów.

Trasa podzielona jest na 3 odcinki. Pierwszy - zbieg 50 m i 50 m wody o maksymalnej głębokości 3 m. Drugi odcinek - podbieg 140 m przy 32 stopniach pochylenia. Trzeci odcinek to 60-metrowy podbieg o 34 stopniach pochylenia.

Więcej na temat imprezy przeczytasz na stronie: www.killthedevilhill.pl

17.09.2017 - Rowerem przez Karkonosze

Start odbędzie się w Karpaczu Górnym przy OW Stokrotka, a meta w Szklarskiej Porębie przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę. Długość całej trasy wynosi 42195 m. Szczegółowe informacje na stronie: www.koronakarkonoszy.org

 

Szklarska Poręba

15.09.2017 – XIV Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza

Jest to ekstremalny rajd turystyczny ku pamięci ratowników Karkonoskiej Grupy GOPR, którzy zginęli w lawinie śnieżnej w 2005 roku.

Trasa prowadzi wokół Kotliny Jeleniogórskiej przez: Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie i Góry Izerskie. Dystans jaki pokonają uczestnicy to 140 km, a czas w jakim należy się zmieścić to 48 h. Start oraz meta znajdują się w Szklarskiej Porębie. Dzień później odbędzie się Połowa Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej. Trasa mierzy 70 km, a czas przejścia nie może przekroczyć 24 h. Jest to dystans przygotowany z myślą o mniej zaawansowanych uczestnikach.

Szczegóły imprezy: www.przejsciekotliny.org

16.09.2017 - „Flanela 2017” - Drugi Pieszy Górski Rajd Retro

Start imprezy o godzinie 8.30 przy Żelaznym Tyglu Walońskim (ul. 1-go Maja 66 A) lub przy Domu Zdrojowym (ul. 3-go Maja 1, Świeradów Zdrój)

Meta - Stacja Turystyczna Orle (Jakuszyce)

Każdego uczestnika obowiązuje ekwipunek pochodzący z czasów PRL. Organizatorzy zalecają: flanelową koszulę, skórzane buty typu „pionierki”, wełniany sweter i skarpety, brezentową kangurkę, wełniane lub sztruksowe spodnie, plecak na stalowym stelażu ze skórzanymi paskami, krem „Nivea”, aluminiową menażkę i emaliowany kubek. Więcej informacji: www.szklarskaporeba.pl

17.09.2017 – Wernisaż „Artyści w Hołdzie Hofmanowi”

Wernisaż odbędzie się o godzinie 17.00 w Hotelu Sasanka przy ulicy Słowackiego 4. Wydarzenie to jest wynikiem prac powstałych podczas pleneru malarskiego „Artyści w hołdzie Hofmanowi”. W plenerze wzięło udział 15 znanych artystów. Byli wśród nich malarze z miasta oraz regionu, a także z Czech. Plener odbył się w ramach Roku Wlastimila Hofmana oraz projektu „Świat wg Hofmana”dofinansowanego przez Unię Europejską. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej oraz Stowarzyszenie Nowy Młyn. 

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO gorąco polecają wydarzenia na ten weekend i jednocześnie przypominają o fachowej pomocy w dziedzinie profesjonalnego pośrednictwa nieruchomości w atrakcyjnych cenach. W ofercie specjalnej DOMO posiada Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż oraz Apartamenty Karpacz na sprzedaż - luksusowe nieruchomości pod inwestycję. Zapytaj o ekskluzywne apartamenty jednego z agentów DOMO.