apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Letni weekend pełen atrakcji!

Kolejny weekend przed nami. Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia wydarzenia z regionu. Zainspiruj się i wybierz sam jak spędzisz weekend. Jest w czym wybierać!

Karpacz

03-06.08.2017 – X Polish Bike Week – Piknik Entuzjastów Harley-Davidson

Szczegółowe informacje o tej imprezie znajdziesz na stronie: http://www.polishbikeweek.pl

04.08.2017 – Wernisaż Wystawy Agaty Różańskiej i Anny Wilk pt. „Ceramiczne Inspiracje”

Wernisaż odbędzie się o godzinie 18.00 w Miejskim Muzeum Zabawek. Wystawę będzie można bezpłatnie obejrzeć do 01.10.2017.

04.08.2017 – Kabaret Pod Wyrwigroszem - „500+”

Wydarzenie odbędzie się w miejscu Kino Gołębiewski przy ulicy Karkonoskiej 14. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie internetowej: http://biletyna.pl

Jelenia Góra

04.08.2017 – Wernisaż Wystawy Katarzyny Józefowicz

Wernisaż odbędzie się o godzinie 18.00 w Biurze Wystaw Artystycznych (BWA) przy ulicy Długiej 1. Artystka w swoich pracach wykorzystuje papier oraz tekturę i tworzy z nich tysiące elementów wykorzystanych do swoich konstrukcji. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wystawa potrwa do 01.09.2017.

06.08.2017 – Spotkanie z cyklu „Niedziela w Muzeum”

Muzeum Karkonoskie o godzinie 11.00 rozpocznie się wykład prowadzony przez archeologa Przemysława Nocunia. Podczas tego spotkania słuchacze dowiedzą się o odkryciach jakich dokonano w Wieży Rycerskiej w pobliskim Siedlęcinie, oraz zaprezentuje jak zmieniała się wieża przez ponad 700 lat swojego istnienia.
Jest to wydarzenie warte uwagi ponieważ Wieża Rycerska w Siedlęcinie to jeden z najważniejszych zabytków Dolnego Śląska, ale również Polski. W jej wnętrzu znajdują się unikatowe polichromie przedstawiające ilustrowaną legendę o rycerzu króla Artura - Lancelocie z Jeziora (wieża w Siedlęcinie to jedyny taki obiekt na świecie, gdzie zachowały się malowidła o tej treści i jednocześnie są to najstarsze świeckie malowidła ścienne w Polsce).  Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

06.08.2017 – Festiwal Baniek Mydlanych

Wspaniałe widowisko dedykowane dzieciom i nie tylko. Impreza odbędzie się o godzinie 15.00  na Stadionie przy ul. Lubańskiej (Cieplice).

06.08.2017 – Kolor Fest Jelenia Góra

To atrakcyjne wydarzenie odbędzie się o godzinie 17.00 na Stadionie przy ul. Lubańskiej (Cieplice).


Szklarska Poręba

04.08.2017 - 50 Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej zaprasza na konkurs przygotowany z myślą o najmłodszych „Od przedszkola do Giełdola”. Konkurs odbędzie się o godzinie 12.00 w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada.

Świeradów Zdrój

05-06.08.2017 - „Wakacyjne weekendy z Owcami”

Od 11.00 w każdy weekend wakacji przy dolnej stacji kolei gondolowej można zobaczyć stado świeradowskich owiec, które są pilnowane przez psy pasterskie i miejscowego Bacę. W tym czasie będzie można spróbować owczego mleka oraz serów. Znakomita atrakcja dla najmłodszych!

Bukowiec

06.08.2017 - Koncert flamenco w Artystycznej Stodole

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00 przy ulicy Robotniczej 9. Taniec i śpiew przy gitarowym akompaniamencie wróży tylko jedno – wieczór pełen hiszpańskich wrażeń. Wstęp jest bezpłatny.

Kowary

05.08.2017 - Wędrówka szlakiem Elizy Radziwiłłówny oraz hrabiny i hrabiego von Reden

Bezpłatna wycieczka z przewodnikiem po interesujących zakamarkach Kowar. W tym tygodniu trasa wycieczki będzie przebiegała z Kowar do Bukowca a dokładniej do założenia parkowo-pałacowego hrabiego Friedricha von Reden, spacer do ruin amfiteatru rzymskiego i wieży widokowej. Wszyscy, którzy wezmą udział w bezpłatnej wycieczce zobaczą m.in. panoramę Sudetów, stawy bukowieckie, pawilon ogrodowy „Świątynia Ateny”, mauzoleum von Redenów i Rotenhahnów, „Ponurą Kapliczkę”, grotę przy martwym korycie „Jedlicy”, pałac w Bukowcu oraz Wzgórze „Radziwiłówka”.
Wędrówka rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 15.00. Miejscem zbiórki jest skwerek naprzeciwko kowarskiej oczyszczalni ścieków przy ulicy Jeleniogórskiej 39.


DOMO Nieruchomości Jelenia Góra gorąco polecają wydarzenia regionu przygotowane na nadchodzący weekend. Biuro nieruchomości zachęca do skorzystania z usług specjalistów DOMO  związanych z rynkiem nieruchomości, a w szczególności warto zwrócić uwagę na ofertę specjalną – Apartamenty Karpacz i Apartamenty Szklarska Poręba. Luksusowe apartamenty w urokliwych, karkonoskich miejscowościach po atrakcyjnych cenach.