apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Jesienny weekend - DOMO poleca...

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO prezentuje wydarzenia na nadchodzący weekend.

Świerzawa

29.09.-01.10.2017 -  V Kaczawska Wyrypa

Długodystansowy maraton górski na orientację. Jest to popularna impreza, podczas której można sprawdzić swoją wytrzymałość.

Więcej informacji na tronie:kaczawskawyrypa.pl

Złotoryja

Złoty Samorodek - II edycja festiwalu

Festiwal filmowy twórców dolnośląskich. W konkursie mogą wziąć udział zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Film mogą być zgłaszane w trzech kategoriach: film fabularny, film dokumentalny i film reklamowy. Więcej informacji na stronie: zlotysamorodek.pl

Szklarska Poręba

30.09. - 01.10.2017 - TRIAL Mistrzostwa i Puchar Polski: runda XI i XII

Jest to tradycyjne zakończenie sezonu Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Classic Trial. Impreza odbywa się w na malowniczym terenie z łączną liczbą 60 odcinków. Wystartują zarówno polscy zawodnicy jak i goście z: Niemiec, Czech, Rosji, Litwy, Łotwy. Motocyklowa impreza z pewnością przyciągnie wielu.

30.09.2017 - 3. Rowerowy Bieg Piastów

Wyścig odbędzie się po malowniczych trasach Gór Izerskich. Zawodnicy ścigać się będą na trzech dystansach: krótkim (18-25 km), średnim (35-45km) oraz długim 55-65 km. Na trasie przygotowane będą punkty żywieniowe. Więcej informacji na stronie: bieg-piastow.pl

Jelenia Góra i Szklarska Poręba

01-03.10.2017 od godz. 10.00 - Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu w Jeleniogórskim Centrum Kultury.
Więcej informacji na stronie: popkreacje.pl

Bolków

01.10.2017 o 11.15 - XXVI Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Bolków

Więcej informacji: FB

 

Jesteście gotowi na ten weekend? Według prognoz - będzie słonecznie przez cały weekend, a zatem wykorzystaj ten czas! Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przypomina o ofercie specjalnej - Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż i życzy miłego weekendu!