apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Jak spędzić weekend?

Zapowiada się kolejny lipcowy weekend pełen ekscytujących wydarzeń. Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zachęca do wzięcia udziału w imprezach, które odbędą się już w nadchodzący weekend.

Jelenia Góra

21-23 lipca - 35. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych.
Jest to najstarsza tego typu impreza w Polsce. Warto w tych dniach odwiedzić Plac Ratuszowy i zobaczyć niezwykłe spektakle jubileuszowego festiwalu sztuki ulicznej. Szczegółowy program dostępny jest na stronie: teatrnorwida.pl

Szklarska Poręba

21.07.17 o godzinie 17.00 w Domu Hauptmannów - Wernisaż Wystawy Malarstwa Andrzeja Boja Wojtowicza.
Jest to malarstwo powstałe z inspiracji Karkonoszami. Wystawa nosi tytuł „Człowiek, miejsce, czas...”

Świeradów Zdrój

22-23.07.27 – kolejny „Wakacyjny weekend z owcami”
Podczas wakacji, w każdy weekend przy dolnej stacji kolei gondolowej będzie gościło stado świeradowskich owiec, które będą pilnowane i strzeżone przez specjalnie wyszkolone psy pasterskie oraz miejscowego Bacę. W tym czasie będzie można spróbować serów owczych i mleka.

Maciejowiec

22.07.17 od godziny 16.00 – Średniowieczny Festyn Rodzinny
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: tańce dawne, pokaz szermierki, warsztaty strzelania z łuku, lepienia z gliny oraz wykonywania ozdób z miedzi, zabawę  przy muzyce oraz prezentację instrumentów etnicznych przez członków zespołu Tantua.

Kowary

22.07.17 o godzinie 10.00 - ciąg dalszy spacerów i wędrówek z przewodnikiem po Kowarach. Będzie to „Wędrówka szlakiem XX-wiecznej Kowarskiej Kolei Żelaznej”. Zbiórka na placu przy dawnym dworcu kolejowym na ul. Dworcowej. Podczas spaceru uczestnicy dowiedzą się o historii Kowarskiej Kolei Żelaznej, a także przejdą obok dawnej, kolejowej Wieży Ciśnień, zobaczą dawny peron po ówczesnym przystanku „Kowary Zdrój”, a później będą wędrować nieczynną linią kolejową do nieistniejącej stacji „Kowary Średnie”, żeby następnie przejść tunelem położonym pod Przełęczą Kowarską.

Karpacz

22.07.17 w godzinach 15.00-19.00 – PARKowanie pod Lipą
W tym tygodniu - „Park kreatywności”. Tego dnia lokalni artyści poprowadzą interesujące warsztaty związane ze sztuką. Wieczorem odbędzie się koncert półfinalistów programu The Voice of Poland – Julka i Jędrek Skiba.


Bolków

23.07.17 –  o godzinie 16.30 - Koncert muzyki organowej i kameralnej.
Koncert odbędzie się w Kościele św. Jadwigi Śląskiej. Zagra Marcin Armański (laureat ogólnopolskich konkursów organowych i kompozytorskich. Na swoim koncie ma liczne nagrania dla Radia i Telewizji polskiej, amerykańskiej i japońskiej, a w 2011 roku zagrał specjalny koncert dla szwedzkiej pary królewskiej podczas wizyty w Świdnicy) oraz jego uczniowie: Agnieszka Karpińska, Tomasz Pasternak i Maciej Roszak.


Apartamenty Karpacz na sprzedaż DOMO oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż DOMO  to specjalna oferta. Zapoznaj się z ofertą luksusowych apartamentów po weekendzie, a teraz wybierz sam na które wydarzenie w regionie zabierzesz swoją rodzinę. DOMO życzy pogodnego weekendu!