apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Ferie w górach. Karpacz i Szklarska Poręba zapraszają, a my przypominamy o bezpiecznym wypoczynku

Ferie zimowe trwają w najlepsze. Pogoda sprzyja, głównie w górskich miejscowościach takich jak Karpacz czy Szklarska Poręba, gdzie śniegu jest w bród.

Wprost z balkonów Apartamenty Karpacz Na Sprzedaż

możemy podziwiać cudowne widoki zaśnieżonych gór i drzew.

Nie zapominajmy przy tym o bezpieczeństwie naszych pociech. Pragniemy przypomnieć o kilku podstawowych zasadach bezpiecznej zabawy na lodowych ślizgawkach zarówno w górskich miejscowościach jak i w dużych miastach.

Pamiętaj! Rozsądek to podstawa, dlatego przede wszystkim rodzice i opiekunowie dzieci powinni zwrócić szczególną uwagę na to gdzie bawią się ich pociechy oraz poświęcić kilka chwil na rozmowę z dziećmi na temat bezpiecznej zabawy w mroźne dni na zamarzniętych akwenach:
- zanim dzieci rozpoczną zabawę, osoba dorosła powinna sprawdzić grubość pokrywy lodowej na zamarzniętym zbiorniku wodnym. Lód powinien mieć przynajmniej 10 cm grubości
- temperatura za zewnątrz powinna być ujemna
- zabawa powinna odbywać się wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej
- w pobliżu zabawy na zbiorniku nie może być żadnych przerębli, do których można przypadkowo wpaść
- gdy usłyszymy trzeszczenie lodu powinniśmy natychmiast udać się na brzeg
- podczas zabawy nie trzymajmy rąk w kieszeniach – w przypadku załamania się lodu i wpadnięcia do wody łatwiej można wydostać się na powierzchnię

Mamy nadzieję, że tych kilka rad pozwoli nam uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Zabawa na zamarzniętych zbiornikach zawsze niesie za sobą ryzyko wpadnięcia do wody i utonięcia, niezależnie od tego czy jesteśmy dobrymi pływakami czy nie.

ferie w górach apartamenty karpacz na sprzedaz

Biuro nieruchomości Jelenia Góra

DOMO
życzy udanych ferii zimowych.