apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Długi Weekend - DOMO proponuje...

Długi weekend przed nami! Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawiają imprezy, jakie odbędą się w weekend w naszym regionie.

Karpacz

12.08.2017 o godz. 20.00 - „Serca Bicie” - koncert pamięci Andrzeja Zauchy

Zaśpiewają – Krystyna Prońko i Janusz Szrom, a także laureaci Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy – Ewelina Przybyła, Paweł Wolsztyński, Michał Kaczmarek i Agnieszka Twardowska. Podczas koncertu zabrzmią takie przeboje jak: „Byłaś serca biciem”, „Bądź moim natchnieniem”, „Ach te baby” oraz „C'est la vie”. Koncert odbędzie się na deptaku przy ulicy Konstytucji 3-go Maja.

Regulamin imprezy:  http://www.karpacz.pl

13.08.2017 od godz. 12.00 - Karkonoski Jarmark Lokalny „Skarby Ducha Gór”

Wydarzenie to jest promocją regionu, lokalnych producentów i wyrobów rękodzielniczych. W programie – koncert zespołu „Szyszak”, warsztaty dla dzieci, warsztaty artystyczne – florotypii, malowania drewnianych serc, mozaiki szklanej, zdobienia pierników, filcowania wełny, tworzenia biżuterii z minerałów i szkła, warsztaty mydlarskie, eko warsztaty z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Imprezy uświetnią liczne konkursy i zabawy, średniowieczna kuchnia oraz kiermasz produktów lokalnych: domowe ciasta, przetwory, łomnickie sery kozie, minerały oraz lokalne rzemiosło i rękodzieło.

14.08.2017 o godz. 20.30 -Spektakl „Pikantni”

Doskonała komedia przeznaczona dla dorosłych widzów na scenie teatralnej w Hotelu Gołębiewskim. Zagrają: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski/Mikołaj Krawczyk, Michał Ziembicki.

Spektakl opowiada historię dwóch znudzonych sobą małżeństw, które szukają wrażeń, aby na nowo wzniecić ogień pożądania w swoich związkach. Bohaterowie poznają się na portalu randkowym i wpadają na pomysł, aby zaaranżować wspólne, intymne spotkanie. Podekscytowani bohaterowie nie spodziewają się co może z tego wyniknąć. Spotkanie zapoczątkuje zmiany w życiu obu par.  

Rezerwacja biletów: 533 509 857 , sprzedaż biletów online: http://www.kupbilecik.pl

Szklarska Poręba

14.08.2017 - o godz. 9.45  - Wycieczka po Magicznym Szlaku Ducha Gór

Jest to bezpłatna wycieczka po Szklarskiej Porębie z przewodnikiem, który pokaże i opowie o najbardziej niezwykłych miejscach tej górskiej miejscowości. Uczestnicy pokrywają koszty związane ze wstępami do atrakcji jakie będą na trasie.

Pełna trasa wycieczki: Skwer Radiowej Trójki, Skałki Karczmarz, Wysoki Kamień, Zakręt Śmierci, Sztolnie pirytu, powrót do centrum.

Szacowany czas trasy to około 5 godzin. Oferta kierowana jest do turystów indywidualnych, a zapisy przyjmowane będą do niedzieli 13.08. do godz. 12.00 w biurze Informacji Turystycznej osobiście lub telefonicznie: 75 75 47 740.

Świeradów Zdrój

12.08.2017 od godz. 9.00 - IV Izerskie Targi Rękodzieła i Kulinariów

Impreza odbędzie się przy dolnej stacji kolei gondolowej. Jest to doskonały pomysł na spędzenie soboty na świeżym powietrzu, a przy okazji sprawić sobie prezent ręcznie wykonany.

12-13.08.2017 od godz. 11.00 - Weekendy z owcami

Przy dolnej stacji kolei gondolowej będzie można zobaczyć stado owiec pilnowane przez wyszkolone psy pasterskie i miejscowego Bacę. W tym czasie można spróbować owczego mleka i serów własnego wyrobu.

Lubomierz

12-13.08.2017 od godz. 10.00 - XXI Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych

Kolejna edycja festiwalu kultowych polskich filmów komediowych, które od lat bawią Polaków. W tym czasie przewidzianych jest wiele atrakcji, a o 21.00 wystąpi zespół PECTUS.

Kopaniec

13.08.2017 - „Perski Izerski” - Jarmark

Wyjątkowy jarmark na którym będzie można znaleźć lokalne wyroby, przetwory i drobiazgi z Pogórza Izerskiego i najbliższych okolic. W programie organizatorzy przewidzieli warsztaty
dawnych zabaw dziecięcych, układania mozaiki oraz rozpoznawania nieuprawnych, wolnorosnących roślin. Dodatkowo – targ z produktami prosto od izerskich rolników i producentów żywności (pyszne chleby, smarowidła, owoce, warzywa, miody, przetwory, sery, kasze, mąki, oleje, ciasta, dania na gorąco i wiele innych). Wydarzenie odbędzie się przy Średniowiecznej Osadzie Kopaniec, Kopaniec 69a.

Kowary

12.08.2017 od godz. 7.00 - „Poligon Off-Road” - Zlot Pojazdów Terenowych

Lubisz przygody i adrenalinę? W takim razie jest to impreza na której nie może Cie zabraknąć! Szczegółowe informacje: http://kowary4x4.pl

12.08.2017 o godz. 20.00 – XIV Muzyczny Ogród Liczyrzepy

Przy Ratuszu w Kowarach odbędzie się bezpłatny koncert na którym wystąpią młodzi soliści z Europy. Podczas koncertu zostaną wykonane: arie, pieśni, romanse i canzony.  

12.08.2017 od godz. 10.00 – Wędrówka szlakiem kowarskiego „Dreptacza”

Kowary zapraszają na bezpłatną wycieczkę z przewodnikiem po niezwykłych miejscach. Tym razem uczestnicy przespacerują się szutrową drogą z centrum Kowar na Wojków i wysłuchają opowieści o tzw. „Osiedlu Radzieckim”, następnie obejrzą pomnik przyrody – 230-letni świerk „Maciek” i przejdą czerwonym szlakiem do „Kamiennej Ławki księcia Henryka XXX von Reuss”, później obejrzą widoki z punktu widokowego „Ostra Mała” (935 m.n.p.m.), który znajduje się na szczycie Skalnika (944 m.n.p.m.), a potem zejdą do grupy skalnej „Konie Apokalipsy”, stamtąd powrót Starym Traktem Kamiennogórskim, przez ul. Bukową, Kasztanową i Aleję Wolności do centrum Kowar. Zbiórka przy starej fontannie obok Ratusza przy ul. 1-go Maja 1a.

Bukowiec

12.08.2017 o godz. 18.00 – koncert finałowy New York Jazz Masters w ramach Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych

Bezpłatny koncert finałowy na zakończenie drugiej edycji warsztatów jazzowych odbędzie się w Artystycznej Stodole przy Pałacu w Bukowcu. Więcej informacji: https://www.facebook.com

Siedlęcin

13.08.2017 o godz. 19.00 – Koncert Muzyki Średniowiecznej

W Wieży Książęcej w Siedlęcinie odbędzie się bezpłatny koncert muzyki średniowiecznej. Doskonała okazja, aby poznać muzykę średniowieczną w murach niezwykłego obiektu.


To będzie długi weekend pełen atrakcji w regionie! Wiesz już dokąd się wybierzesz?
Apartamenty Szklarska Poręba DOMO i Apartamenty Karpacz DOMO to doskonałe luksusowe nieruchomości, zostań właścicielem jednej z nich i spędź ten weekend w pełnych atrakcji Karkonoszach!