apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Apartamenty na sprzedaż Karpacz DOMO zapraszają na Świąteczny weekend

W najbliższy weekend będzie się dużo działo! Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia wydarzenia związane ze Świętem Niepodległości 11 listopada i nie tylko.

Jelenia Góra

10.11.2017 o godzinie 17.00 w Galerii BWA - Wernisaż wystawy Abraham Ostrzegi

Wystawę przygotowano w oparciu o twórczość żydowskiego rzeźbiarza i animatora kultury działającego w przedwojennej Warszawie. Był artystą znanym z rzeźby sepulkralnej – nagrobków, z których kilkadziesiąt przetrwało na Cmentarzu Żydowskim na Woli. Był to członek przedwojennego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, a także inicjator Żydowskiego Towarzystwa Krzewienia Sztuki, a wraz z Władysławem Waintraubem prowadził Atelier Zdobnictwa Artystycznego. Na wystawie nie ma dzieł Abrahama Ostrzegi, jednak ta niezwykła postać jest obecna w dziełach współczesnych artystów. Wystawę wzbogacono o multimedialny pokaz archiwaliów ze zbiorów Archiwum Państwowego we Wrocławiu, oddział w Jeleniej Górze, który dotyczy społeczności żydowskiej w mieście.

Nieruchomości Karpacz DOMO, wernisaż wystawy w jeleniogórskim BWA

11.11.2017 o godz. 11.00 na Placu Ratuszowym - IV Bieg Niepodległości

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są: FB  oraz na stronie: biegniepodleglosci.superbieg.pl

Nieruchomosci Karpacz na sprzedaż DOMO, tekst o IV Biegu Niepodległości

 

Szklarska Poręba

10.11.2017 o godz. 21.00 w Metamorfoza Pub - występ zespołu Świetliki

Dawniej był to zespół młodzieżowy o profilu słowno-muzycznym. Założony przez Marcina Świetlickiego i członków zespołu TRUPA WERTERA UTRATA w 1992 roku w Krakowie.
Celem było stworzenie atrakcyjnej artystycznie formy prezentacji wierszy założyciela zespołu. Wstęp: 30 zł Szczegóły: FB

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO, tekst o koncercie zespołu Świetliki w Szklarskiej Porębie

11.11.2017 - Uroczyste Obchody Dnia Niepodległości

 

Nieruchomości Szklarska Poręba DOMO, plakat zachęcający do uczestnictwa w obchodach Święta NiepodległościKarpacz

10.11.2017 o godz. 17.00 w pensjonacie „Nowa Królowa Karkonoszy” (ul. Konstytucji 3-go Maja 22) - spotkanie z autorem książki „Laboranci u Ducha Gór. Dzieje ziołolecznictwa w Karkonoszach i Górach Izerskich” dr Przemysławem Wiaterem.
Interesujące spotkanie połączone z promocją książki o ziołolecznictwie z którego słynęły Karkonosze.

Nieruchomości Karpacz DOMO, tekst o spotkaniu z autorem książki
 

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zachęcają do skorzystania z atrakcji w regionie i zachęcają do zapoznania się z pełną ofertą DOMO w tym także ofertą specjalną: Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Z DOMO szybko znajdziesz swoje wymarzone miejsce!