apartamenty Karpacz na sprzedaż

apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż

Grudniowy weekend - nadchodzące wydarzenia!

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra przedstawia wydarzenia na nadchodzący grudniowy weekend. Zamiast narzekać, że za oknem zima, wybierz atrakcje dla siebie! Jelenia Góra 08.12.2017 w JCK (ul. 1-go Maja 60) o godz. 18.00 - (...)

Wydarzenia na pierwszy grudniowy weekend

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO serdecznie zaprasza na wydarzenia kulturalne, które odbędą się w najbliższy weekend. Jelenia Góra 01.12.2017 w BWA o godz. 10.00 - Warsztaty z komiksu. Prowadzenie: Przemysław (...)

Andrzejkowy weekend z DOMO

Najbliższy weekend listopadowy będzie mocno związany z imprezami andrzejkowymi. A co jeszcze się wydarzy? Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia atrakcje z regionu na ostatni weekend listopada. Jelenia (...)

Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż DOMO polecają weekendowe wydarzenia!

Przed nami kolejny listopadowy weekend i choć za oknami temperatury nas nie rozpieszczają to w mieście i okolicach odbędzie się sporo interesujących wydarzeń. Zobaczcie sami! Jelenia Góra 17.11.2017 o godz. 18.00 w BWA - (...)

Apartamenty na sprzedaż Karpacz DOMO zapraszają na Świąteczny weekend

W najbliższy weekend będzie się dużo działo! Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia wydarzenia związane ze Świętem Niepodległości 11 listopada i nie tylko. Jelenia Góra 10.11.2017 o godzinie 17.00 w Galerii (...)

Zalety jesiennych zakupów

Jesień to pora kiedy dni stają się już coraz krótsze, często pada deszcz i jest zimno. Bliżej do zimy, a po upalnych dniach pozostają jedynie wspomnienia. Są również dobre strony tej pory roku: kolory drzew, słoneczne dni (...)

Jesienny weekend - DOMO poleca...

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO prezentuje wydarzenia na nadchodzący weekend. Świerzawa 29.09.-01.10.2017 -  V Kaczawska Wyrypa Długodystansowy maraton górski na orientację. Jest to popularna impreza, podczas (...)

Regionalne wydarzenia na weekend

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO poleca wydarzenia z regionu na nadchodzący weekend. Jelenia Góra 22-24.09.2017 - Auto Moto Show w Galerii Nowy Rynek Znakomita impreza dla wszystkich fanów motoryzacji. Na (...)

Weekend tuż tuż...

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO poleca wydarzenia z regionu, które odbędą się już w ten weekend. Jelenia Góra 15.09.2017 o godz. 19.00 - „Na otwartym sercu” muzyczny spektakl kabaretowy W (...)

Wydarzenia na weekend polecane przez DOMO

Nadchodzący weekend będzie pełen imprez i atrakcji. Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia wydarzenia na ten weekend z Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolic. Jelenia Góra 25.08.2017 - Letnia (...)

Weekend pełen atrakcji

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO poleca najciekawsze wydarzenia w okolicy na nadchodzący weekend. Jelenia Góra 18.08.2017 – Sudecka Wyrypa Długodystansowy pieszo-rowerowy maraton na orientację. Dystans to 25, 50 (...)

Długi Weekend - DOMO proponuje...

Długi weekend przed nami! Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawiają imprezy, jakie odbędą się w weekend w naszym regionie. Karpacz 12.08.2017 o godz. 20.00 - „Serca Bicie” - koncert pamięci Andrzeja (...)

Izerski Park Ciemnego Nieba

Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawiają artykuł o niezwykłej atrakcji turystycznej. W Górach Izerskich górna część doliny Izery i dolina Jizerki to najciemniejszy  obszar zlokalizowany na granicy (...)

Letni weekend pełen atrakcji!

Kolejny weekend przed nami. Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia wydarzenia z regionu. Zainspiruj się i wybierz sam jak spędzisz weekend. Jest w czym wybierać! Karpacz 03-06.08.2017 – X Polish Bike Week – (...)

Wydarzenia weekendowe

Przed nami kolejny weekend, Nieruchomości Jelenia Góra DOMO polecają wydarzenia, które odbędą się w regionie. Kowary 29.07.17 – Tajemnica Fabryki Maszyn Kowary – spacer. Uczestnicy wycieczki zobaczą żurawia (...)

Ścieżka w koronach drzew Karkonoszy w Jańskich Łaźniach

Od niedawna udostępniono dla turystów nową atrakcję w Czechach. Nie masz pomysłu jak spędzić miło dzień z rodziną? Wybierz się do Czech a dokładniej do Jańskich Łaźni. Ścieżka o której mowa została przygotowana w ten (...)

Jak spędzić weekend?

Zapowiada się kolejny lipcowy weekend pełen ekscytujących wydarzeń. Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO zachęca do wzięcia udziału w imprezach, które odbędą się już w nadchodzący weekend. Jelenia Góra 21-23 (...)

To będzie weekend!

Nie masz planów na nadchodzący weekend? Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO przedstawia wydarzenia, które odbędą się w ten weekend w Szklarskiej Porębie, Karpaczu i najbliższych okolicach. Szklarska Poręba – (...)

Weekendowe atrakcje w Karpaczu i Szklarskiej Porębie

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO gorąco poleca specjalną ofertę: luksusowe i przestronne Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Dla wszystkich którzy zastanawiają się nad (...)